ALF webmaster | Tvorba www stránek

Tvorba www stránek, e-shopů, SEO optimalizace pro vyhledávače a poradenství v oblasti internet marketingu. Webová stránka je dokument, který je možné pomocí webového prohlížeče zobrazit na monitoru počítače či displeji mobilního přístroje. Stránky mohou být statické (obsahují stále stejný obsah, jsou uloženy v souborech) nebo dynamické (mění svůj obsah v čase, vytváří je program na straně webového serveru). Stránka se může měnit i přímo v prohlížeči použitím skriptovacích jazyků, Javy, ActiveX a dalších technologií.

Klientský systém

V uživatelském rozhraní se dozvíte všechny důležité informace o provedené práci. Pokud znáte své heslo i login, přihlaste se na svůj účet, který je Vám vždy k dispozici.


Rychlé odkazy na ALF webmaster

ALF webmaster

Neustále se vzděláváme a používáme nové technologie, abychom našim zákazníkům splnili všechny jejich sny.

Stránky na FB

Ceny za www stánky

Cena za vytvoření WWW prezentace, Flash prezentace či internetového obchodu je individuální. Vše závisí na tom, co si budete přát. Zakládáme své ceny na předpokládané náročnosti prezentace, nikoli na počtu stránek či obrázku. Jedna stránka, která obsahuje kreativní grafiku, animace a skripty, muže být náročnější než 20 stránek zaplněných textem a fotografiemi. Z tohoto důvodu Vám také můžeme přesnou cenu říci teprve v okamžiku, kdy budeme přesně znát Vaše požadavky a potřeby.